|
|
|
|
07.02.2011 Вiдсьогоднi всi школи Луганська - на карантинi. Таке рiшення мiська влада прийняла через перевищення епiдпорогу захворюваностi на грип та ГРВI. Скiльки триватимуть вимушенi канiкули - поки невiдомо. У мiськiй санепiдемстанцii кажуть, люди почали масово хворiти з 2 лютого. Полная версия | |
| © 2015 NBaza.ru. Помощь | Обратная связь | |